loading
جستجو   :  

درباره ما

تیم پیمانکاری احمدی از مجرب ترین تیم های پیمکانکاری در عرصه انواع سنگ های مالون ، کوهی ، لاشه و... می باشد.شروع فعالیت این تیم مربوط به 8سال گذشته همزمان با توسعه صنعت ساختمان ساز در کشور می باشد. در سال گذشته با توسعه صنعت اینترنت تصمیم به افتتاح وبسایت تخصصی در این زمینه گفته شد، از امکانات وبسایت می توان به مطالب مفید وبلاگ ، سامانه جامع ثبت سفارشات ، خبرنامه و استعلام کد ملی اشاره کرد.

 

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین جلوه های ساختمان نما آن است چراکه اولین چیزی که نظر هر مخاطب را در یک سازه جلب می کند ظرافت و طراحی نماماری آن سازه است از مزیت های شرکت پیمکانکاری احمدی،اجرای دقیق طرح با ظرافتی تمام و بی نظیر است. شما می توانید برای مشاهده نمونه کار های این شرکت اینجا کلیک کنید.

از دیگر مزیت های شرکت پیمانکاری احمدی می توان به دارا بودن تیم حرفه ای و مجرب،تضمین کیفیت،تضمین قیمت،سال سابقه بالا،دریافت و انجام پروژه های بزرگ و متعدد و متعهد بودن به کار اشاره نموند.

 

شعار شرکت پیمانکاری احمدی ( برای بهترین شدن باید با بهترین ها همراه بود ) است و تیم پیمانکاری احمدی حاضر به تلاش شبانه روزی برای تحقق این شعار می باشد. حالا یگر تصمیم باش ماست!!

تاریخ درج  :  1400/5/6  

ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی